IOSH Güvenli Yönetim Eğitimi

IOSH Managing Safely Eğitimi Hakkında

Gün geçtikçe globalleşen ve modernize olan iş dünyasında rekabet ortamı, yasal ve uluslararası gereklilikler her işyerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemlerinin önceliğe sahip olmasını gerektirmektedir. İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarının yükseltilmesi için bu alanda uluslararası deneyim ve eğitime sahip İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri ve Yöneticiler ile çalışmak kaçınılmaz hale gelmiştir.

IOSH Managing Safely Eğitimi işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerine İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi felsefesini uluslararası açıdan aktardığı gibi İşyeri Yöneticilerine yönetim süreçlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki roller ve yönetsel ipuçları sunarak kılavuzluk yapmaktadır.

Bu eğitime katılarak başarılı olan katılımcılar dünyaca tanınmış bu sertifika ile global şirketlerde işe alınma süreçlerinde avantaj sağlarlar.

IOSH Eğitimi Sunum Yöntemleri

IOSH Güvenli Yönetim Eğitimi yüz yüze, sanal sınıf ve e-learning yöntemleri ile verilebilmektedir. Yöntemler hakkında bilgilere ilgili yöntemin linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

IOSH Eğitimi Dili

IOSH Managing Safely Eğitimi Türkçe ve İngilizce dillerinde sunulabilmektedir.

IOSH Eğitimi Süresi ve Tarihleri

3 gün

IOSH Managing Safely Eğitimi tarihleri için eğitim takvimine göz atın

IOSH Kapsamlı Rehberimiz

Eğitim yeri

Yüz yüze: Anadolu Yakası / İstanbul

Sanal sınıf: Zoom

E-learning: Ege Consulting LMS

IOSH Eğitimi Öngörülen Eğitmeni

Özgür Cengiz

IOSH Managing Safely Eğitimi Hedef Katılımcı Profili

IOSH Managing Safely Eğitimi her sektörde, organizasyonda, yöneticilik yapan çalışanlar için düzenlenmiş bir eğitim programıdır. Bu eğitim yöneticilere kendi takımları içerisinde iş sağlığı ve güvenliği yönetimi araçlarının kullanımında beceriler kazandıracaktır.

IOSH Managing Safely Eğitimi Hedefleri

IOSH Managing Safely Eğitimi işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği profesyonellerine İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim felsefesini uluslararası açıdan aktardığı gibi, işyeri yöneticilerine yönetim süreçlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki roller ve yönetsel ipuçları sunarak kılavuzluk yapar. Managing Safely katılımcıları İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanına dönüştürmez ama bu eğitim katılımcılara sorumlu oldukları İş Sağlığı ve Güvenliği konularını ele almaları hakkında bilgi ve araçları öğretir. En önemlisi katılımcıların eğitim sonunda İş Sağlığı ve Güvenliğinin neden işin önemli bir parçası olduğunu anlamasını sağlar.

Bu eğitime katılarak başarılı olan katılımcılar dünyaca tanınmış bu sertifika ile global şirketlerde işe alınma süreçlerinde avantaj sağlar.

IOSH Managing Safely Eğitim İçeriği

Modül 1: IOSH Managing Safely’e Giriş

Modül 2: Risk Değerlendirmesi

Modül 3: Risklerin Kontrolü

Modül 4: Sorumluluklarımızın Bilincine Varmak

Modül 5: Genel İşyeri Tehlikeleri

Modül 6: Kazaların Araştırılması

Modül 7: Performans Ölçümü

IOSH Managing Safely Eğitimi Başarım Ölçütleri

  • %100 katılım
  • IOSH Managing Safely Sertifika Sınavı başarısı
  • IOSH Managing Safely proje çalışması

Bu eğitimi kapalı grup olarak almak için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçiniz.

Diğer Çalışmalarımız;
İosh
İsg eğitimi
Akredite Eğitimler

BİZE ULAŞIN