Hakkımızda

Kuruluş ve amaç 

Ege Consulting, Mart 2018’de İstanbul / Türkiye’de kurulmuştur. 

İş sağlığı ve güvenliği, risk yönetimi ve iş sürekliliği konularında yenilikçi ve kaliteli danışmanlık, eğitim, denetim ve mühendislik hizmetleri geliştiren ve sunan güvenilir bir marka olmayı amaçlıyoruz. 

Uluslararası rehberlere uyum, ulusal yasal gereklilikler ve iş fonksiyonlarımızda sürekli iyileştirme çabaları ile başardığımız, iş sağlığı ve güvenliği hizmet süreçlerinde kalitenin gücüne inanıyoruz. Bu inançtan yola çıkarak, “where safety meets quality / güvenliğin kaliteyle buluştuğu yer” sloganını benimsedik.

Küresel pazarlardaki faaliyetlerimiz 

Markamızın küresel pazarlarda olmasının, işimizin büyümesi için ve müşterilerimiz için daha profesyonel entegre çözümler ve tutarlı sağlık ve güvenlik güvence projeleri sunmamızı sağlayacağına inanıyoruz. 

Küresel büyüme, işimiz için önemli bir stratejik hedeftir. 

Küresel pazarda var olma çabalarımızın sonucu olarak; Cezayir, Azerbaycan, Irak, Katar, Kazakistan, Rusya Federasyonu, Suudi Arabistan, Türkmenistan gibi birçok ülkede çok uluslu müşterilerle faaliyet göstermekteyiz.

Yetkinliklerimiz 

Ege Consulting, İngiliz İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü (IOSH) tarafından Güvenli Yönetim ve Yöneticiler için Yangın Güvenliği Eğitim sağlayıcısı olarak lisanslı ve İngiliz İş Sağlığı ve Güvenliği Sınav Kurulu (NEBOSH) tarafından Uluslararası Genel Sertifika Eğitim sağlayıcısı olarak akredite olup; hizmet düzeyini iyileştirmek ve müşterilerine aktarmak için fırsat yarattıkları sürece her zaman ulusal ve uluslararası işbirliği ve ortaklıklara açıktır. 

Ege Consulting, uluslararası eğitim programları da dahil olmak üzere iş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı ve eğitim hizmetlerini yürütmek için Türk makamlarının ilgili izin ve yetkilerine sahiptir. 

Hemen her endüstride deneyim sahibi eğitmen ve danışman kadromuz, edindiğimiz uluslararası birikimlerimiz ve eğitim ve danışmanlık alanındaki teknolojik altyapımız ile sağlık ve güvenlik yönetimine yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde tercih edilmeye devam etmekteyiz.